Пятница, 24.05.2019, 07:20 | Приветствую Вас Гость

Сайт о футболе и футбольных фанатах

Главная » 2013 » Март » 9 » Бійка
21:31
Бійка
БІЙКА - НАЙКРАЩЕ В СВІТІ ХУДОЖНЬО-тонізуючий засіб

  Дві людини розлючено і задерикувато обсипають один одного ударами. Зараз для них більше нічого немає. Тільки враже тіло перед тобою, в яке треба бити. Може бути, вони тільки що лаялися і кричали. Може бути немає. Вже не важливо. Вони б'ються (Махал, довбають, валтузятся, колбасятся - улюблене підкреслити). Як і через що - теж за великим рахунком не важливо. Як говорив з цього приводу один мій дід, великий вуличний боєць маленького зросту: «Привід - завжди конкретний, причина - завжди одна» ...

... Адреналін. Штука, яку застали ще мамонти. Тільки тоді життя була важка і небезпечна: періодично адреналінчик собі зі страху не вприснешь - будеш досить мляво і тебе зжеруть. Зараз, звичайно, трохи легше стало, спокійніше. Але в формі себе треба тримати. Мало що: катаклізми які або несподіванки світового масштабу. Ось адреналін і є - потаємне паливо всього чоловічого роду чоловіків. Як же інший раз бадьорить, освіжає і приводить до тями самця хороша доза цього чудового гормону! Вона висмикує з гнітючою суєти офісів, переговорів, проектів і графіків на відкритий і неосяжний простір буйства фарб і життя.

Чи не відмовляйтеся і не брешіть собі. У кожного з нас іноді, чого гріха таїти, сверблять руки (або кулаки) впорснути собі в життя адреналіну для свіжості духу і бадьорості тіла. А де ще зробиш це краще, ніж не в хорошій бійці.

5 поширених думок про бійки, які насправді не настільки однозначні

- Бійка - це погано.
Нічого поганого в з'ясуванні відносин за допомогою фізичного конфлікту немає. Це підтримує в тонусі силу духу і впевненість у собі. Крім того, можливість отримати і дати по обличчю - чудовий засіб для обмеження хамства і захисту власної гідності. Згадайте дуелі, в яких свого часу брала участь еліта суспільства. От тільки там могли вбити. Бійка ж у переважній більшості випадків загрожує синцями, забоями і синцями - дрібницями, негідними справжнього чоловіка. Головне, щоб привід був хороший.

Прошу не плутати бійку, тобто обопільні активні дії, з побиттям і добиванням, за допомогою підручних засобів і переважаючих сил.

- Вирішальну роль у бійці грають габарити.
Головна роль габаритів у бійці - деморалізує. І діє це тільки на недосвідчених бійців. У великих зрості і вазі плюс тільки один - більш низька пробивальність. А мінусів багато. У велику минеш простіше потрапити, особливо, якщо ця мішень в силу великих розмірів, як правило, володіє меншою швидкістю, маневреністю і координованість. А саме ці три якості дозволяють наносити в бійці несподівані і непомітні удари, найрезультативніші.

- Людині досить легко нанести важку травму.
Для того, щоб це зробити, потрібен навик і велике бажання. Ті, хто володіють і тим, і іншим, серйозно використовують свої вміння лише коли їх життю і здоров'ю загрожує реальна небезпека. А в цьому випадку ми говоримо вже не про вуличній бійці, а про бій, який відрізняється від звичайного рукоприкладства, як пневматична зброя від вогнепальної.

- Чорного пояса або звання МС більш ніж достатньо, щоб круто битися на вулиці.
На рингу або борцівському килимі завжди світло, зручно рухатися, один супротивник і певні правила. На вулиці нічого цього немає. Тому психо-фізично налаштовані на певні умови роботи, спортсмени-контактніков, коли вперше б'ються на вулиці - часто-густо загрібає, як всі прості смертні. Вся справа в психологічному настрої або, якщо хочете, в Бійцівська дусі. Якщо його немає, май ти хоч двадцятого дан і гіпер-розряд - затинається. А якщо є, навіть люди, нічого не вміють, але готові серйозно битися, стають дуже небезпечними супротивниками.

- Чим більше атакуючих, тим страшніше.
Двоє - гірше одного. Троє - гірше двох. Четверо - гірше трьох. А ось п'ятеро - вже краще чотирьох, так само як і шестеро, семеро і т.д. Після цифри «чотири» кількість нападаючих для вас - вже питання не переважаючих сил противника, а витривалості. Тому як одночасно вас атакувати, вдало взаємодіючи один з одним, можуть максимум чотири людини. Якщо їх більше, вони починають один одному заважати, тим самим полегшуючи ваші дії.

5 основних концепцій участі в бійці:

- «Флеш»
Схема «шоковий вплив з подальшим добиванням». Спочатку супротивник шокуючі / відволікається яким-небудь не сильно травмуючим, але дуже різким і несподіваним дією. Момент його замішання використовується для прицілювання і якісного нанесення точного і важкого удару.

- «Горох»
Супротивника ховають під градом ударів. Проливний дощ з куркулів і стусанів не припиняється до тих пір, поки супостат не припинить намагатися ставити блоки або контратакувати.

- «На коронку»
Ведення паритетного бою до моменту, коли представиться можливість провести свій «коронний», безвідмовний як брухт, прийом. Потрапивши на нього, противник повинен гарантовано втратити всякий інтерес до подальших звеселянням в парі з вами.

- «На живця»
Травмування ударних частин супротивника про власні обличчя і тіло. Дуже складний і витратний у виконанні спосіб битися. Полягає він в наступному: ви хитромудро і обачливо (головне потім так всім розповідати) підставляєте своє обличчя і різні частини тіла під ударні кінцівки супротивника. Врешті-решт він розіб'є собі кісточки до крові, втомиться від подворачіваній кисті при ударах, а пальці ніг у нього почнуть хворіти від множинних стусанів. Він більше не може битися - ваша взяла!

- «Партизанський»
Тут необхідна хороша «дихалка». Різкими і затяжними маневрами (ніколи не признавайтесь, що це просто біг), ви змушуєте супротивника запихаться, неабияк втомитися, пару раз спіткнутися, впасти і, врешті-решт, втратити всіляку можливість і бажання битися з вами. Вибравшись з меж досяжності супостата, констатують свою перемогу.

5 вірних московських fight-tourism-маршрутів:

- Light-contact
Хороший клуб з файс-контролем небудь ближче до центру міста. Можна вдосталь поштовхатися, похапали один одного за грудки і покричати. Потім вас разнімут і виведуть сек'юріті.

- Soft-contact
Московський Бійцівський Клуб. Там збираються любителі рукопашного бою та контактних єдиноборств. Дозованість контакту устанавлявается відповідно до стану здоров'я, особистої крутості і рівнем настрою: можна і рукавички надіти, і капу вставити, і правила обумовити, і супротивника під стать вибрати.

- Standart-contact
Московський метрополітен ввечері-вночі, бажано у вихідні. Проїдьте в пару раз від кінцевої до кінцевої за будь лінії і вам напевно надасться хороша можливість щільно побитися з одним-двома підхмеленими, «биковатимі» парниша. У вашому розпорядженні будуть добротні залізні поручні і 2-3 хвилини. Потім, на станції, в вагон прибуде доблесна міліція і покладе край розважальні заходи.

- Heavy-contact
Клуб, бажано з танц-полом, де-небудь ближче до околиці міста (рекомендується сформувати тур-групу з міцних знайомих).
Спробуйте набитися в партнери по танцях до якимись незнайомим дівчатам, які прийшли з чоловічою компанією, або пару раз зачепіть кого-небудь покрупнее плечем. І - ласкаво просимо в групового рукопашного веселощі! Можна повправлятися в тактичних вишукуваннях участі в масовій бійці або перевірити вірність моїх суджень щодо «поширеної думки про бійки № 5».
Охорона закладу, звичайно, спробує перешкодити висловом пристойними людьми своїх почуттів, але, як це часто буває, незабаром вона якось непомітно і природно увіллється в бадьорий і динамічний колектив відпочиваючих.

- Extrime-contact
Вечірньо-нічний (бажано вихідна) подорож за місто на електричці з одного з московських вокзалів (рекомендується одягнутися в яскраву, стильний одяг). Для затравки і розминки можна ще на вокзалі привернути увагу небудь декласованих елементів. Припустимо це зробити і в найближчих околицях вокзалу, темніша і загрузнемо, але туди може не відразу прибігти (якщо взагалі прибігти) доблесна міліція, і тоді «затравка» обернеться повноцінним fight-trip'ом.
У самій же електричці вас буде чекати повний спектр співтоваришів по рукоприкладства і ногопінанію: від піддатий молодої порослі провінційного «бичача», до досвідчених і міцних гопників. Вас приємно здивують різноманітність тактичних прийомів і технічних вишукувань мордобою «за міською межею».
До ваших послуг буде наданий комфортабельний тамбур і практично анлім за часом, оскільки вийти з поїзда на повному ходу чревате, а міліції на весь склад - один наряд.

А також додатковий супер-мега-бонус для особливо «застояних»:

- Suicide-contact
Околиці великого центрального стадіону після матчу (рекомендується заіметь перед цим хороший медичний поліс, а також застрахувати своє життя на пристойну суму).
При вигляді групи спортивних фанатів, достатньої за чисельністю (людина від 20-ти, бажано побільше, в одязі з лейбламі Lonsdale або Umbro), визначити, символіка якого клубу зображена у них на предметах одягу, і голосно висловити невдоволення грою його членів, закінчивши свою тираду нецензурним віршиком протиприродно-еротичного змісту. Після чого рекомендується просто засікти час.

5 кращих помічників у вуличній бійці:

- Надійний друг

- Хороше виховання
галочки навпроти хоча б однієї з наведених нижче рядків:

Полухуліганское дворове дитинство
Строкова служба в армії
Відбування терміну у місцях позбавлення волі
Хороша секція єдиноборств з регулярними повноконтактного спарингами
Загартування в якомусь іншому суворому чоловічому колективі

- Неодноразове вдумливе прочитання самурайського трактату «Хагакуре» («Заховане в листі")

- Зручне взуття та одяг

- Ухватистость і важкий предмет
Збільшення сили удару в залежності від участі частин тіла в ударі рукою:

Образа дією (рука)
Неприємно (рука + плече)
Може що-небудь бризнути з очей (рука + плече + торс)
На винос (рука + плече + торс + ноги)
На виліт (всі частини тіла в єдиному пориві + стрибок)

Як б'ються в світі

Стилі бойових мистецтв світу, які нас здивували:

Капуейра (родом із сонячної Бразилії). Люди примудряються битися, танцюючи і виробляючи при цьому всілякі неймовірні акробатичні штуки.

Сумо (родом із гірської Японії) Чоловіки посилено їдять і перетворюються на живі танки.

Звірячі стилі ушу (родом з велелюдного Китаю) Бійці поводяться в бою, як різні тварини, використовуючи непередбачувані для людини матриці руху.

Внутрішні стилі ушу (родом з велелюдного Китаю) У часи розквіту бойових мистецтв в Китаї вважалися непереможними бійцями. Застосовують у бою зовні непомітне, але супер - потужне внутрішнє зусилля.

Айкідо (родом із гірської Японії) Практикуючі стиль заявляють, що прагнуть до гармонії і миру. Яку агресію і атаку розпилюють і звертають супротив нехорошого людини.

Як билися у Вітчизні

На Русі існувала ціла культура кулачних боїв, зі своїми правилами, регламентом і звичаями, найбільш квітуча в XVIII - XIX ст. в.

Найпопулярнішими були так звані «стеношние бої», в яких сходилися вулиця на вулицю, село на село, слобода на слободу. Влітку - на площах, взимку - на льоду річок і озер. Суворо дотримувалося вікове поділ бійців і правила, як і куди можна бити. Бились плечем до плеча. Сходилися стінка на стінку, кожна могла мати два, три, чотири або більше рядів.

Забава була знатного (яке там футболу-хокею)! Помазан в масовій бійці не цуралися й інші зі знатних графи і князі.

Чудовий був час.

БІЙКА.

'' Бий! Якщо є сили ...
Бий! Тебе б'ють теж ...
Бий! Як в останній раз ...
Бий! Я знаю - зможеш!
Бий! Втрачати нічого!
Бий! Шкодувати не варто!
Бий! Якщо на шляху ворог - будь готовий до бою! '' (C)

Околофутбол абсолютно справедливо увазі, що людині прийшов в нього доведеться битися ... битися багато і битися жорстко. Можна багато про це припирає і сперечатися, що краще для вуличних бійок, просто наведу цитату, з якою я згоден на 200%:


Категория: Тематические статьи | Просмотров: 534 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Футбольные новости [54]
Тематические статьи [73]
Околофутбольные новости [39]
Интервью [13]
Отчеты с выездов [6]
Статистика
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Март 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей