Вторник, 26.09.2017, 04:43 | Приветствую Вас Гость

Сайт о футболе и футбольных фанатах

Главная » 2013 » Март » 9 » Зоря 2 : 3 Таврия
20:59
Зоря 2 : 3 Таврия
Напевно, ніхто не очікував такого драматизму і напруження емоцій від останнього домашнього матчу луганської «Зорі» у цьому сезоні. Суперником луганчан виступала сімферопольська «Таврія», з якою грати було завжди, ох, як непросто.

Ті вболівальники, які в цей вогкий і дощовий травневий день прийшли підтримати свою улюблену команду, отримали максимум адреналіну та емоцій від гри обох команд. «Зоря» налаштовувалася на цей матч виключно як на битву за власний престиж. Ще в минулому турі команда Анатолій Волобуєва вирішила питання з приводу збереження прописки в елітному дивізіоні українського футболу, розібравшись удома з «Нафтовиком» з Охтирки. Вигравши з мінімальним рахунком, луганська «Зоря» сьогодні могла спокійно провести матч, не хвилюючись за результат і положення в турнірній таблиці.

У команди Михайла Фоменка стояла більш принципове завдання - в разі поразки «Таврію» міг цілком реально потіснити з п'ятої позиції київський «Арсенал», а прощатися з кубком Інтертото сімферопольці ну вже явно не прагнули. Тому, ніхто і не приховував, що «Таврія» особливо мотивована на цей матч.

Але, як говориться, легкої перемоги не вийшло. Престиж для «Зорі» означав явно не менше, ніж єврокубки для «Таврії». І Луганськ відразу дав зрозуміти, що Сімферополь може розраховувати на цікаву, але, аж ніяк не легку гру.

Суперники почали досить активно. Але, ніхто й подумати не міг, що вже на 14-й хвилині у ворота «Таврії» влетить гол. 26-й номер луганчан Олексій Антонов після блискучого удару виводить господарів поля вперед. Відзначимо, що даний гол став для нього дебютним після переходу в стан луганчан з харківського «Металіста».

Приголомшені сімферопольці кинулися відіграватися. Ще б пак, адже на кону - боротьба за єврокубки. І тут у справу вступив голкіпер луганської команди Ігор Тлумак. Майстерність голкіпера зіграло тут не останню роль. На 29-й хвилині після удару Любеновича в упор, голкіпер рятує свою команду. Трьома хвилинами пізніше після удару Назарова Тлумаку знову доводиться вступати в гру, переводячи м'яч на кутовий. А на 37-й хвилині голкіперу доводиться рятувати ворота від прицільного удару Гоменюка.

Але, як виявилося, на 44-й хвилині і він не зміг врятувати «Зорю» від гола. Невгамовний Гоменюк прострілив у штрафну, де м'яч знайшов Ідахор і відправив його в сітку воріт Тлумака. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм виявився не гірше першого. «Зорі» вдалося придушити натиск «Таврії», але кардинально переламати хід матчу луганчанам виявилося не під силу. Вже через 15 хвилин після початку другого тайму, сімферопольцям вдалося взяти гру під свій контроль. І гол Любеновича став явним тому підтвердженням. Після його точного удару сімферопольці повели в рахунку. А на 77-й хвилині гості повалили господарів в нокдаун. Ідахор потужним ударом робить рахунок у матчі 1:3.

Здавалося б все. Але, «Зоря» і не збиралася здаватися. Проявивши максимум зусиль і завзяття, команді Анатолія Волобуєва вдається відіграти один м'яч. Після гри рукою одного з гравців «Таврії» суддя справедливо вказує на одинадцятиметрову позначку. Ігор Скоба з позначки був точний, не залишивши Диканю навіть найменшого шансу.

Незважаючи на всі старання луганської команди, рахунок на табло так і не змінився. 2:3 - важка перемога «Таврії». Сказати чесно: похвали в цьому матчі гідні обидві команди. Хоча б за те, що зіграли матч дуже коректно. Крім того, на полі була видна явна цікава і безкомпромісна боротьба. «Зоря» в підсумку, хоч і поступилася, заслуговує найдостойніших похвал. Грали, намагалися, боролися, забивали, хоч у підсумку й поступилися. «Таврію» ж можна похвалити за активність і наполегливість навіть на чужому полі.

І ті, і інші залишилися при своєму. Одні - захистили престиж і довели, що готові боротися у кожному, навіть нічого не значущому матчі. Інші ж - продовжать боротьбу за єврокубки, і, можливо, здобудуть трофеї для нашої країни.

«Зоря» - «Таврія» - 2:3

«Зоря»: Тлумак, Цимакурідзе (Сікорський, 77), Коротецький, Половков, Храмцов, Шевчук, Гаврюшов, Скоба, Воробей (Костюк, 65), Антонов, Нвоха (Ховбоша, 63).
«Таврія»: Дикань, Назаров, Йокшас, Стоян, Маркович, Хайдучек, Голайдо, Любеновіч, Ідахор, Гоменюк, Зборовський.
Голи: Антонов (14), Скоба (80, з пенальті) - Ідахор (44), Любенович (60), Ідахор (76).
Попередження: Назаров (52).

Глядачів: 5.000