Понедельник, 20.11.2017, 02:54 | Приветствую Вас Гость

Сайт о футболе и футбольных фанатах

Главная » 2013 » Апрель » 7 » Ворскла сенсаційно перемагає Дніпро на виїзді
17:48
Ворскла сенсаційно перемагає Дніпро на виїзді

Полтавська "Ворскла" приємно порадувала своїх прихильніків, перемігши в Дніпропетровську місцевий "Дніпро" - 2:1. Таким чином, команда Сергія Свистуна змогла перервати свою безгольову та безвиграшну серії, які тривали ще з минулого року.

Зі стартового свистка підопічні Рамоса почали нав'язувати полтавцям свою гру, намагаючись швидко відкрити рахунок і змусити опонентів грати більш відкрито. Тільки от фортуна цього разу вирішила відвернутися від господарів поля. Для початку пошкодження отримав Джаба Канкава. А на 21-й хвилині за Ворсклу вирішив зіграти Онджей Мазух, незграбно підставив ногу під прострільну передачу Маркоскі з правого флангу. До такому "подарунку" Лаштувка виявився абсолютно не готовий...

До честі футболістів Дніпра, вони не розклеїлися і, перепочивши пару хвилин, знову пішли в атаку. Для початку Селезньов ледь не дотягнувся до м'яча після передачі з флангу від Матеуса, потім Євгену все ж вдалося відправити м'яч у ворота (зіграв на добиванні після потрапляння Матеуса в штангу), але лайнсмен угледів у цьому епізоді сумнівний офсайд. Ще пару хвилин і Долганський робить сейв після удару Жуліано метрів з шести! Як гсоті зберегли свої ворота в цілості до перерви - питання, на яке відповісти дуже складно.

Після перерви хід гри не змінився. Хіба що з кожною хвилиною господарі йшли вперед все більшими силами. Вийшов на поле після травми Коноплянка, Мазух змінив Кулаков, проте зрівняти рахунок Дніпру все не вдавалося. З часом на половині поля дніпропетровців почало утворюватися все більше вільних зон, що спровокувало кілька небезпечних контратак від суперників. І якщо Долганський продовжував творити чудеса, то Лаштувці довелося знову виймати м'яч зі своїх воріт. Громов відгукнувся на флангову передачу Ребенка і, випередивши Мандзюка і Лаштувку, проштовхнув м'яча за призначенням.

За десять хвилин, зо залишилося до кінця матчу, Дніпро спробував проявити характер, але їх вистачило всього на один м'яч у відповідь. Жуліано обігрався в чужій штрафній з Матеусом і метрів з 10-ти переправив круглого у ворота, але для камбека цього виявилося недостатньо. А ось Ворскла могла ще раз забити, але з вигідної позиції не влучив по воротах Кривошеєнко.

Геннадій Мостовий
Категория: Футбольные новости | Просмотров: 420 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0