Понедельник, 18.06.2018, 10:02 | Приветствую Вас Гость

Сайт о футболе и футбольных фанатах

Главная » Тематические статьи

Постійне зростання парку легкових автомобілів, а також пасажирських та вантажних перевезень зумовлює підвищення інтенсивності дорожнього руху на автошляхах загального призначення.

Це призводить до швидкого зносу горизонтальної дорожньої розмітки (ГДР) автошляхів і до необхідності частого її поновлення, яке здійснюється за допомогою дорожніх розмічувальних машин (ДРМ). 

На даному етапі в процесі нанесення ГДР бере участь до  15 чоловік обслуговуючого персоналу та й сама машина керується водієм-оператором. Швидкість керованого руху ДРМ обмежується його психофізични ... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 299 | Добавил: Admin | Дата: 09.01.2016

Електрообладнання повинно виконуватися за проектом, який слід обов'язково погоджувати з міською або селищною електропостачальною організацією.

При складанні проекту треба враховувати наступне. У кожному житловому та нежитловому приміщенні зазвичай передбачається по одному світильнику (шнуровий підвіс, люстра, плафон). У житлових кімнатах і кухні встановлюється по 2 розетки для вмикання електроприладів, приймача, телевізора та ін. Вимикачі треба розташовувати так, щоб до них був вільний підхід, зазвичай біля дверей біля входу в приміщення. Проводку в приміщеннях можна виконувати як приховану в товщі стін, так і відкриту (на роликах). Відкритий спосіб менш зручний, але дешевше і простіше в роботі.

Потужність світильників в житлових приміщеннях прийма ... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 760 | Добавил: Admin | Дата: 26.03.2014

Приступаючи до котеджевого домобудування, багато хто задається цим питанням. Але в переважній більшості випадків вибору не буває. Фундаментні технології розроблені для вирішення чітко визначених завдань. Кожному типу будівель, кожній грантовій умові - свій фундамент. Розглянемо основні варіанти.

Стрічковий монолітний фундамент - залізобетонна смуга, що проходить під усіма внутрішніми і зовнішніми стінами будинку. Найпоширеніший при будівництві великих котеджів з цегли, бетону, каменю, з важкими перекриттями, підвалом. Трудомісткий, масивний і дорогий (через високу матеріаломісткості). Існує невелико-заглиблений тип такого фундаменту - для невеликих будівель, лазень, а також дерев'яних будинків.

... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 688 | Добавил: Admin | Дата: 26.03.2014

Найбільш поширену групу маркувальних машин складають машини на спеціальних оригінальних шасі. Вони мають різноманітні компонувальні рішення. Для ведення робіт з обох боків машини робоче місце оператора, органи управління і робочі органи (маркери) часто роблять такими, що переставляються. У ходовій частині ведучими зазвичай є задні, а керованими – передні колеса. Для приводу привідних коліс і робочого устаткування маркувальних машин застосовують механічні і гідростатичні передачі.
Великі самохідні машини зазвичай мають додаткове устаткування, яке використовується для складання і розподілу світлоповертаючих сумішей і сухих кульок, для автоматичного нанесення переривчастих ліній, а також насосне устаткування для заправки баків фар ... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 684 | Добавил: Admin | Дата: 24.03.2014

Широке розповсюдження в Україні і країнах СНД набули розмічувальні машини даного класу. Ці машини не мають власного шасі і призначені для встановлення на шасі автомобілів (ГАЗ, BAW, Hundai та інші). Конструкція машин передбачає розміщення до трьох пар форсунок для нанесення фарби, пластику або склокульок, підключення ручних розпилювачів для фарби і склокульок. Форсунки розташовуються на підйомній каретці. Підйом, опускання (притиснення) каретки виконується за допомогою пнемо- або гідроприводу. Кінематична схема каретки дозволяє забезпечувати постійність ширини лінії при русі по нерівностях.
Варіанти розміщення каретки можуть бути наступними:
– бічне розташування – каретка розташована з лівого боку автомобіля, в середній частині ку ... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 672 | Добавил: Admin | Дата: 24.03.2014

Машини цієї групи конструктивно являють собою двоколісну раму, на якій змонтовані привідний двигун, редуктор, кривошипно-шатуновий механізм, насос високого тиску, фільтр, система високого тиску, кронштейни з фарборозпилювачами, блок керування роботою та інші пристрої. Під час роботи оператор йде за машиною і направляє її в потрібну сторону.

Нанесення розмітки виконується за допомогою фарборозпилювачів, встановлених в кронштейнах, пов'язаних з руків'ям управління на кермі тросиком. Можлива установка до двох фарборозпилювачів (для розмітки подвійної лінії). При ручній розмітці фарборозпилювач виймається з кронштейна і може використовуватися для фарбування по трафаретах.

... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 765 | Добавил: Admin | Дата: 23.03.2014

В Україні маркувальні машини, на жаль, не випускаються. Для нанесення розмітки в нашій країні використовуються в основному зарубіжні машини фірм Hofmann (Німеччина), Borum Industri A/S (Данія), УПП "Будівельна техніка і матері-али" (Республіка Білорусь), фірми Graco (США) тощо.

Проведений аналіз літературних джерел і каталогів продукції закордонних виробників розмічувальних машин, таких як НВЦ “Росдортех” (Росія), GRACO (CШA), HOFMANN GmBH (Германія), Borum Industri A/S (Данія), GRUN GmBH (Германія), дозволяє всю техніку для нанесення розмітки на автодороги розділити на 3 основні групи:

... Читать дальше »

Категория: Тематические статьи | Просмотров: 744 | Добавил: Admin | Дата: 23.03.2014

Калекцыянавання футбольных праграм у свеце зарадзілася са з'яўленнем першых футбольных каманд. Як і ў тэатры перад пачаткам спектакля прадаюцца праграма, так і ў футболе глядач мае магчымасць азнаёміцца ​​перад пачаткам імпрэзы з тым, хто гуляе, хто выйшаў на поле, хто судзіць і даведацца многае іншае.
... Читать дальше »
Категория: Тематические статьи | Просмотров: 778 | Добавил: Admin | Дата: 18.06.2013

Нещодавно на спортивних базах фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України у м. Вінниці відбулася перша Всеукраїнська спартакіада серед працівників головних управлінь агропромислового розвитку ОДА, управлінь агропромислового розвитку ОДА та управлінь агропромислового розвитку РДА.

Сільськогосподарські управлінці змагалися за звання найкращих у п’яти видах спорту: волейболу, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту та перетягування канату. Тут есть 
Активну участь у цих змаганнях взяли і представники Полтавської області. Срібну нагороду гирьовиків здобув головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Кобеляцької РДА Артем Письмак. Його результат – 90 підйомів.

Вдало виступила на цій спартакіаді заві-дувач сектора управління агропромислового розвитку Новосанжарської РДА Лілія Бугаєнко. Вона у змаганнях із настільного тенісу піднялася на третю сходинку п’єдесталу.

... Читать дальше »
Категория: Тематические статьи | Просмотров: 456 | Добавил: Admin | Дата: 12.05.2013

Говорячи про колекціонування футбольних матеріалів, варто умовно розділити колекціонерів на дві групи. Перша - це колекціонери, які збирають більш офіційні експонати: футбольні програмки, значки, вимпела. Друга - це представники ультрас, які займаються колекціонуванням футбольних експонатів тих, які є ближчими саме їм. У першу чергу це стікери, рози (футбольні шарфи), футболки своїх кумирів і т.ін. Людей, які представляють ці групи, в Україні достатньо. Але якщо говорити про представлення їх колекцій для широкого ознайомлення інтернет-спільнотою, то тут ситуація не така яскрава. Інтернет-ресурсів, які б висвітлювали дане захоплення насправді обмаль. Так, відомі сайти колекціонерів футбольних програм з Полтави, Києва, Тернополя, Луцька, Донецька, Луганська. Відомі сайти колекціонерів роз із Києва, Херсона та Нікополя. І на цьому поки все. Будемо сподіватися, що з часом все більше колекціонері ... Читать дальше »
Категория: Тематические статьи | Просмотров: 689 | Добавил: Admin | Дата: 23.03.2013

1 2 3 ... 7 8 »
Категории раздела
Футбольные новости [54]
Тематические статьи [73]
Околофутбольные новости [39]
Интервью [13]
Отчеты с выездов [6]
Статистика
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Июнь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей