Понедельник, 20.11.2017, 02:55 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2013 » Март » 15 » Перша весняна перемога
23:24
Перша весняна перемога
Ворскла здобула велику домашню перемогу над Іллічівцем.
Таки наробив шелесту матеріал на нашому сайті під назвою «Сім запитань президенту Ворскли». Крім бесід автора з багатьма співробітниками клубу, керівники біло-зелених, очевидно, прийняли деякі заходи. По-перше, стан поля на стадіоні було цілком стерпним - спасибі за це. По-друге, фани розмістилися на секторі з дозволеними нарешті прапорами і звуковою підтримкою, так що після матчу герой поєдинку Йован Маркоскі спеціально підійшов до біло-зеленій торсиді з вдячним поклоном.

Крім того, фанати за пару годин до матчу провели фан-марш по центральній вулиці міста, після чого зустрілися з президентом. Очевидно, це теж вплинуло на підтримку команди.

А щодо власне гри, то Ворсклу можна тільки похвалити. Нарешті видно та команда, яка перемагала в Кубку України. Павлов перед матчем зіткнувся з кадровими проблемами і вирішив їх як завжди оригінально. По-перше, полтавчани грали за схемою 4-4-2, з Янузі і Сачко на вістрі. Обидва заслужили забити, оскільки гостроти попереду було предостатньо. На лівому фланзі захисту замість дискваліфікованого Цуррі з'явився Ярмаш і відіграв так здорово, що Цуррі тепер потрібно гарно задуматися. Григорій мав свій момент на 16 хвилині, коли подавав з лівого флангу, а м'яч ледь не залетів під поперечину воріт Романенка.

А розпочався матч з атак Ворскли. Полтавчани заволоділи тотальною перевагою і вже до 14 хвилині принаймні двічі могли забивати. Традиційно активним був Кулаков, що мав кілька моментів протягом всієї гри і віддав силу-силенну небезпечних передач на партнерів. На 18 хвилині саме його простріл справа замкнув згаданий Ярмаш найпотужнішим ударом під поперечину. Комбінація вийшла на диво - Кулаков віддав, Янузі і Єсін спеціально м'яч пропустили, і Григорій відзначився рідкісним для себе голом.

Не зменшуючи обертів, полтавчани заграли і далі. Іллічівець постійно помилявся в центрі поля, через що біло-зелені регулярно вивалювалися на ворота Романенка. На 32 хвилині виходили три в чотири закінчився навісом Янузі з лівого флангу в чужуй штрафну. А там Йован Маркоскі в боротьбі із захисником рибкою пробив по м'ячу головою і відправив його точно в дальній від Романенка кут. 2:0!

Перший тайм Іллічівець відверто провалив, особливо в центрі півзахисту і в обороні. І якщо атакуючі гравці гостей старалися, то оборонні порядки маріупольців тріщали по швах. Лише у другому таймі у виконанні підопічних Близнюка була показана непогана гра. На 53 хвилині вихід один на один з голкіпером Ворскли закінчився фолом Величко за межами свого штрафного. Це червона картка, але суддя обмежився лише «гірчичником» і штрафним. Незрозуміло.

А після цього над стадіоном зійшла веселка, і Ворскла знову понеслася вперед. У другому таймі, особливо в його другій половині полтавчани мали близько десятка моментів, щоб знову забити. 65 хвилина - простріл Кулакова мало не замкнув Янузі, не вистачило сантиметра, щоб дотягнутися до м'яча. 65 хвилина - Матвєєв після кутового невдало пробиває головою. 68 хвилина - штрафний у бік Іллічівця і Янузі головою пробиває в руки Романенко. Нарешті, на 75 хвилині полтавчани тричі пробивали по воротах гостей і тричі потрапляли у власних гравців!

Гол назрівав - і таки трапився на 87 хвилині. Молодий бомбардир дубля Артем Громов, який вийшов на заміну, віддав пас з лівого флангу на неприкритого Маркоскі і серб, спокійно обробивши м'яч, зробив у цьому матчі дубль. Іллічівець у другому таймі також міг забити, але дві контратаки успіхом не увінчалися. У підсумку Ворскла нарешті перемагає, показавши відмінну гру і забивши у ворота суперників три сухі м'ячі.