Пятница, 15.12.2017, 01:22 | Приветствую Вас Гость

Сайт о футболе и футбольных фанатах

Главная » 2013 » Март » 15 » Нульова нічия в Одесі
23:26
Нульова нічия в Одесі
Чорноморець "-" Ворскла "- 0:0 10 квітня. 14:00. Одеса. Стадіон« Спартак ». +10 Градусів.
Гра нинішньої і колишньої команд тренера Андрія Баля віщувала цікаве протистояння. Історія зустрічей сьогоднішніх суперників говорить на користь Ворскли. З 21-го зіграного у вищому дивізіоні матчах вісім тріумфів на стороні полтавської дружини, вісім нічийних результатів (з урахуванням сьогоднішнього результату - дев'ять), і п'ять перемог одеситів. Останній раз Одеса брала гору над Полтавою у серпні 2007 року (1:0). Тоді, що цікаво, матч обслуговував рефері сьогоднішньої гри Ігор Іщенко. В останніх же трьох іграх єдине, чого вдалося домогтися в іграх з Ворсклою - одне очко, здобуте 4-го жовтня минулого року в Полтаві.

У турнірній таблиці команди розділяли чотири очки. Ворскла, посідає одинадцяте строчку, мала 24 очки, господарі поля - 20, і 13-е місце.

У першому таймі, було видно, господарі хотіли перемогти будь-якими шляхами. Після того, як Єсін пристрілювався до воріт (неточно), пробивав після багатоходівки Бондаренко, але його удар метрів з 18-ти став здобиччю Величко. Відразу ж Кулаков, увірвавшись в штрафну площу, пробивав по цілі, але Денису трохи не вистачило точності, м'яч розминувся з дальньою штангою. Надалі Балашов, Левіга, Мина та інші намагалися великими силами завоювати не тільки плацдарм для атакуючих дій своєї команди, але і для самого головного - взяття воріт. Ось тут вже варто відзначити грамотна побудова оборонних порядків полтавської команди.

На 26-ій хвилині Маркоскі пробивав штрафний з 28-метрової відстані, але сфера пішла вище поперечини. Був ще у «моряків» небезпечний епізод після сильного удару Балашова метрів з 20-ти, м'яч просвистів поруч зі стійкою.

Під кінець першої 45-хвилинки ініціативу перехопили хлопці Миколи Павлова, створивши пару-трійку особливо гострих епізодів біля воріт Паста. Зокрема, Сачко намагався, та не зміг, замкнути точно подачу від Даллку. Кулакова знову підвів приціл під час удару з-за меж штрафного майданчика, а от удар Маркоскі під поперечину склав ніяку-небудь задачу варту одеських воріт, змусивши того докласти всіх зусиль, щоб виручити свою команду, - мабуть, найреальніший момент у першому таймі.

Після перерви такого напору з боку обох команд вже не спостерігалося. Замість цього багато боротьби, і зупинок для надання допомоги гравцям, які отримали невеликі пошкодження. Ворскла додала в активності під завісу зустрічі, але «сухий» рахунок гри так змінити і не вдалося. Як і поєдинок першого кола в Полтаві - нічия без забитих м'ячів.
Чорноморець: Паст, Федорів, Ващук, Шандрук, Гришко, Бондаренко (Владов, 69), Лео Матос, Сауседо, Левіга, Балашов (Якименко, 79), Міна (Діденко, 66)

Ворскла: Величко, Даллку, Матвєєв, Чеснаков, Ярмаш, Медведєв, Кулаков, Маркоскі, Єсін, Янузі (Чичиков, 61), Сачко (Тимченко, 90 +2)

Попереджені: Владов
Категория: Футбольные новости | Просмотров: 326 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0